Produkt dnia
Walther LP500 Meister Manufaktur
Walther LP500 Meister Manufaktur

12 900,00 zł

szt.
Walther LG400 JUNIOR UNIVERSAL RE/LI Green
Walther LG400 JUNIOR UNIVERSAL RE/LI Green

8 640,00 zł

szt.
Walther LP500 rozmiar rękojeści L
Walther LP500 rozmiar rękojeści L

6 600,00 zł

szt.
Karabin PCP Diana Stormrider Club 4,5mm
Karabin PCP Diana Stormrider Club 4,5mm

1 999,00 zł

Cena regularna: 2 500,00 zł

Najniższa cena: 2 500,00 zł
szt.
 • Rink Formgriffe
 • Autoryzowany Serwis Carl Walther
 • MEC POLSKA OFFICIAL PARTNER
 • Tomasz Bartnik Mistrz Świata
 • Agnieszka Mistrzyni Świata
 • Serwis PCP
 • Przetoczki

   

   

   

   

   

  ZESTAWY ŁADUJĄCE PCP MOD.SW
  Z DBAŁOŚCIĄ O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO 

 • Komis
O nas

Serwis Wiatrowy to marka firmy Technika Pawlak. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, której podstawą pracy jest serwis bezpozwoleniowego sprzętu strzeleckiego. W profilu naszej działalności znajduje się zarówno wyczynowy sprzęt sportowy, rekreacyjny sprzęt pneumatyczny, jak i narzędzia działań symulacji paramilitarnych – ASG/paintball. Personalnie jesteśmy grupą pasjonatów kreującą nowy standard strzelectwa i związanych z nim usług niespotykanych wcześniej w naszym kraju. Każdy z nas strzelectwo ma we krwi! Każdy z nas pasję przekuł w sposób na życie. 

To my – Serwis Wiatrowy – Professional Airguns Shop & Service!
 
   

Nasza działalność opiera się na trzech głównych filarach serwis wiatrówek, produkcja akcesoriów strzeleckich, dystrybucja karabinów Walther i sprzętu innych znanych producentów.

Serwis karabinów i pistoletów pneumatycznych
Wieloletnia praktyka strzelecka oraz doświadczenie w pracy przy warsztacie procentuje rzeszą zadowolonych klientów, którzy darzą nas zaufaniem już od ponad 15 lat. Nasza oferta trafia zarówno do klientów indywidualnych, grup paramilitarnych, jak i szeroko rozumianych strzeleckich klubów sportowych. Nadrzędną zasadą naszej praktyki warsztatowej jest JAKOŚĆ! W kształtującej się latami opinii w kraju i za granicą, zarówno w grupach portali społecznościowych, na forach internetowych czy w środowiskach strzeleckich, próżno szukać klientów niezadowolonych z naszej pracy. Fakt ten jest pokłosiem sumiennego podejścia do realizacji założonych celów dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie, a zlecone projekty wykonywane są w myśl idei „jak dla siebie”. Osiągnięty rezultat prac musi spełniać wyśrubowane wymagania poczucia estetyki, jakości wykonania i funkcjonalności; prócz klienta – nas samych! Osiągnięcia sportowe naszych klientów na arenie krajowej oraz międzynarodowej cieszą nas podwójnie i potwierdzają zasadność zaangażowania wkładanego w każdą realizację.

Naprawa wiatrówek w naszej firmie poparta jest nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także miarodajnymi pomiarami ( chronometry balistyczne, testy na strzelnicy). Te wykonywane są przed każdym serwisem w ramach diagnozy oraz po przeprowadzonych pracach w celu kontroli jakości i zasadności wprowadzonych modyfikacji. Posiadamy bogaty wachlarz urządzeń pomiarowych oraz symulacyjnych umożliwiających badanie cech produktu w zmiennych warunkach eksploatacji. W kompleksie obiektów serwisowych znajduje się stale dostępna dla klientów, zadaszona, wyposażona oś strzelnicy pneumatycznej.

Stale poszerzamy możliwości warsztatowe - zarówno sprzętowe jak i merytoryczne, by wdrażać nowe technologie, a zlecenia realizować sprawniej. Nasza praca jest naszym hobby, a zaangażowanie i innowacje zaprocentowały zdobyciem we wrześniu 2017r certyfikatu partnera Carl Walther. Posiadamy certyfikaty autoryzacji serwisu Walther/Hammerli jako jedyni w Polsce. Każdy serwis sprzętu wiatrowego, który jest nam powierzany poprzedzony jest obszernymi konsultacjami ze strzelcem. Każda dodatkowa czynność czy koszt konsultowane są przed rozpoczęciem prac. Po zakończeniu realizacji klient otrzymuje dowód zapłaty potwierdzający 12 miesięczną gwarancję na każdą czynność obejmującą zakres prac, a także pisemny certyfikat szczegółowo opisujący zakres i rodzaj przeprowadzonych modyfikacji. Każdy sprzęt przez nas serwisowany jest plombowany stickerami SW dodatkowo potwierdzającymi wykonane prace. Nasze działania i modernizacje wybiegają daleko przed oczekiwania klientów i wzbudzają duże zainteresowanie czołowych producentów sprzętu strzeleckiego z całego świata.

 

INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE

 

    

Produkcja
W ofercie produkcji naszego serwisu znajdą Państwo zarówno doceniane na świecie akcesoria strzeleckie, niedostępne nigdzie indziej części zamienne, jak i w niedalekiej przyszłości sprzęt strzelecki Made In Poland! Wykonujemy między innymi: separatory, tłumiki PCP, szyny montażowe, tłumiki do wiatrówek sprężynowych, regulatory, adaptacje luf, uszczelki tłoków, kartusze wysokociśnieniowe, zbijaki, sprężyny, zapadki spustu, języki spustowe, tłoki, uszczelki, iglice, zawory, przetoczki, końcówki do ładowania, uszczelnienia CO2, stopki, konwersje CO2/PCP, reduktory ciśnienia, maskownice, palmresty, dystanse, prowadnice, korki, płaszcze luf i wiele, wiele innych. Realizujemy zarówno własne sprawdzone w boju projekty, jak i szkice i pomysły klientów. Każde z nich wzbogacamy doświadczeniem i koniecznymi konsultacjami w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu czy funkcjonalności. Oksydujemy na gorąco, anodujemy na dowolny kolor, malujemy proszkowo, olejujemy, lakierujemy itd! Wszystko tak, żeby spełniało oczekiwania klienta i nasze najwyższe standardy wykonania!

Projektami, które wzbudzają największe zainteresowanie i z których jesteśmy szczególnie dumni są między innymi:

 • nasz autorski projekt reduktorów ciśnienia zarówno dodatnich jak i ujemnych, zewnętrznych i wewnętrznych, które prócz Polski dystrybuujemy do krajów całej Europy takich jak Czechy, Niemcy Słowacja, Anglia czy Węgry,
 • najbardziej zaawansowany technologicznie separator pneumatyczny na świecie Mod.SW serii ProLine,
 • regulowane 3d projekty spustów Match Mod.SW serii ProLine,
 • sprzedawane w Polsce i za granicą tłumiki serii ProLine oraz StandadLine w różnych wariantach materiałów produkcyjnych jak i wykończenia.

 

Wszystkie nasze realizacje opieramy na doświadczeniu i posiadanej wiedzy. Jeżeli wiemy, że coś nie będzie funkcjonowało tak jak powinno – nie podejmujemy się realizacji. Jeżeli natomiast sugerujemy zmianę sposobu wykonania, projektu czy zmianę specyfikacji materiałowej - całą odpowiedzialność bierzemy na siebie!

 

INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE

 

    

Dystrybucja
Prowadzimy sklep stacjonarny w miejscowości Niedrzwica Duża w województwie Lubelskim, ale również oferujemy sprzedaż wysyłkową obsługiwaną zdalnie. W gamie naszej oferty znajdziecie Państwo zarówno gotowe produkty strzeleckie, akcesoria, jak i części zamienne. W ofercie posiadamy sprzęt strzelecki większości światowych producentów. Współpracujemy z większością autoryzowanych krajowych dystrybutorów sprzętu jak i zagranicznymi hurtowniami. Towar sprzedawany jest u nas z zastrzeżeniem niezaprzeczalnej jakości produktu tj. przynajmniej po przeprowadzeniu przeglądu zerowego. Oznacza to, że otrzymujecie Państwo karabinek przygotowany do strzelania oraz 12 miesięczną gwarancję na wykonany przez nas serwis.

W ofercie handlowej Serwisu Wiatrowego mogą Państwo znaleźć między innymi:

 • sprzęt strzelecki takich producentów jak: Walther, Hammerli, Steyr, AirArms, Feinwerkbau, Weihrauch, Daystate, FX, BSA, Anschutz, Airmaster, Umarex, Hatsan, CZ Brno, Kral, Norica, Rohm, Baikal, Crosman i inne,
 • sprzęt optyczny: Vortex, Delta Optical, Hawke, PointPrecision i nne,
 • oryginalne części zamienne: Walther, Hammerli, Steyr, AirArms, Weihrauch, Feinwerkbau, Anschutz oraz inne,
 • akcesoria strzeleckie: LotharWalther, JSB, H&N, Crosman, Brunox, Balistol, Kruger, BKL, Gehmann, Negrini, SportsMatch, Pardini, Delta, Vortex, Butler Creek, Umarex i inne.

 

Każdego klienta traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy, by nas traktowano.
ETYKA PRACY to zasada, która u nas jest normą. 
Posiadamy szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.
Praca i pasja to dla nas synonimy.

ZAPRASZAMY!

 

INNOWACJA ! RZETELNOŚĆ ! DOŚWIADCZENIE

 

    
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl