Produkt dnia
Walther LP500 Meister Manufaktur
Walther LP500 Meister Manufaktur

12 900,00 zł

szt.
Walther LP500 rozmiar rękojeści L
Walther LP500 rozmiar rękojeści L

6 600,00 zł

szt.
Karabin PCP Diana Stormrider Club 4,5mm
Karabin PCP Diana Stormrider Club 4,5mm

1 999,00 zł

Cena regularna: 2 500,00 zł

Najniższa cena: 2 500,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Blog chmura tagów
 • Rink Formgriffe
 • Autoryzowany Serwis Carl Walther
 • MEC POLSKA OFFICIAL PARTNER
 • Tomasz Bartnik Mistrz Świata
 • Agnieszka Mistrzyni Świata
 • Serwis PCP
 • Przetoczki

   

   

   

   

   

  ZESTAWY ŁADUJĄCE PCP MOD.SW
  Z DBAŁOŚCIĄ O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO 

 • Komis
Konwersja FWB 600 na PCP
konwersja fwb

Kolejna partia karabinów FWB na PCP przygotowana :) 
FWB 600 oraz 603 przeszły gruntowny serwis i zostały zmodyfikowane na zasilanie powietrzem. 
Tym razem wyposażone w nowe, zalegalizowane kartusze od Steyr. 

Czas na trening! 

strzelnica w powiecie
strzelnica w powiecie

Uwaga! To już ostatni moment na złożenie wniosku o dofinansowanie budowy strzelnicy.
Strzelnica w powiecie to projekt, który w minionych latach przyczynił się do powstania wielu strzelnic pneumatycznych w Polsce. Prawie każda gmina ma w posiadaniu jedną, niedużą salę, którą może zaadaptować na strzelnicę, a obecnie jest szansa uzyskać środki konieczne do takiej inwestycji. Projekt zakłada stworzenie 5 stanowisk, a dofinansowanie może pokryć dostosowanie obiektu oraz zakup sprzętu strzeleckiego. Z nowo powstałych strzelnic skorzystają dzieci ze szkół, ale także mieszkańcy miejscowości, którzy wyrażą chęć nauki strzelania. 
W minionych latach wsparliśmy wiele instytucji w procesie realizacji tego zadania. Służymy fachowym doradztwem w zakresie...

czytaj całość »
Beeman P17 PCA
Beeman P17 PCA

"Wszystko to powoduje, że pistolet nadaje się zarówno do strzelania tarczowego jak i rekreacyjnego. Strzelanie z tego pistoletu daje duźo satysfakcji i idealnie nadaje się do nauki strzelania.”

Całość recenzji pistoletu PCA Beeman P17 oraz wykonanych przez nas modyfikacji znajdziecie na:

https://wiatrowkizbieracza.home.blog/beeman-p-17-model-2004-deluxe/

Przypominamy, że pistolety w wersji podstawowej i zmodyfikowanej pozostają w stałej ofercie Serwisu Wiatrowego.

czytaj całość »
Pudełko na śrut
Pudełko na śrut

To takie proste! 

Pudełko pozwala w ciągu kilkunastu sekund ułożyć 100 śrutów w rzędach 10 x 10. Wystarczy wysypać śrut z puszki, potrząsnąć pudełkiem, a śruciny same trafią we właściwe miejsca. Nadmiar można precyzyjnie zsypać do puszki przez specjalne wycięcie w ramce pudełka. 
Dzięki selekcji śrutu w rzędy po 10 sztuk, łatwo jest mieć kontrolę nad ilością oddanych podczas konkurencji strzałów. 
Po wciśnięciu tacki śruty są wysunięte i łatwo chwycić je w palce. 
Must have strzelców KPN oraz PPN.
Pudełko dostępne w sklepie: Pudelko-box-na-srut

czytaj całość »
Dostosowanie lufy do karabinu Anschutz
lufy anschutz

Przetoczenie lufy dowolnego producenta do innego systemu PCP to nasz "konik" i nasza codzienność.
Korzystamy z luf Weihrauch, Lothar Walther oraz dowolnych, dostarczonych przez klienta. Przetaczamy i dostosowujemy stronę montowaną w blok, uszczelniamy ją, wykonujemy transferport, port ładowania i stożek wejściowy. Z drugiej strony wykonujemy nową koronę lufy oraz wybrany gwint pod tłumik. 
Na zdjęciu lufa od Hammerli oraz Walther przygotowane do montażu w Anschutz 9015 oraz oryginał. 

czytaj całość »
Walther LG500itec - serwis kontrolny
LG500

Walther LG500itec - serwis kontrolny.
Nowy LG500 Itec elektronik na życzenie stałego klienta prosto z pudełka trafił na nasz warsztat i przeszedł klasyczny przegląd zerowy. Rozebrany do najmniejszego elementu, umyty i nasmarowany "po naszemu".
Ciekawi co w środku? 
Największa innowacja to konstrukcja modułu spustu. Rozwiązanie dotąd niespotykane - system pozbawiony jest pośrednich kamieni spustu. Strzał wyzwalany jest poprzez usunięcie pojedynczej blokady zbijaka elektromagnesem. Istotnych zmian konstrukcyjnych względem poprzednika jest oczywiście dużo więcej, ale nie wszystko na raz ;)


czytaj całość »
Polish Open Kaliber 2023
Polish Open

Podczas międzynarodowych zawodów Polish Open Kaliber utalentowani zawodnicy wzbogacili swój dorobek medalowy o kolejne krążki :) Tomasz Bartnik - złoto w konkurencji Karabin pneumatyczny MIXED TEAM wystrzelany w duecie z Julią Piotrowską. Rafał Łukaszyk - złoto w konkurencji Karabin pneumatyczny 60 mężczyzn. Gratulujemy sukcesów i fantastycznej formy strzeleckiej!
Karabin pneumatyczny Walther LG400 Monotec Rafała Łukaszyka przeszedł pełne modyfikacje w Serwisie Wiatrowym i pozostaje pod naszą stałą opieką techniczną. Karabin pneumatyczny Pardini GPR1 Tomka Bartnika został gruntownie przebudowany przez głównego projektanta SW Dawida Pawlaka. Oryginalny, niestabilny reduktor...

czytaj całość »
Polish OPEN Kaliber
Polish OPEN Kaliber
Miało nie być serwisów podczas zawodów, ale wiadomo...Trenerce Joli nie mogliśmy odmówić ;) Na szczęście podstawowy komplet kluczy zawsze jest pod ręką, a szybka korekta ustawienia elementów w "kadrowym" Steyr Evo10 nie wymagała pełnego warsztatu.
Good luck, have fun :)
Frezowanie akcesoriów strzeleckich
frezowane szyny

Karabin 22LR Anschutz 54 Match - przyrządy celownicze

Karabin 22LR Anschutz 54 Match trafił do Polski nieco zdekompletowany. Poprzedni właściciel wraz z muszką tunelową zdemontował szynę montażową uniemożliwiając zastosowanie przyrządów celowniczych. Owal lufy utrudniał sprawę - dostępne na rynku kości nie pasowały.
Na prośbę klienta wykonaliśmy szyny dedykowane do lufy tego właśnie karabinu. Projekt, wysokogatunkowe aluminium, frezarka CNC, a potem anodowanie elementu - i jest! 
Kości montażowe muchy tunelowej dostępne w naszym sklepie:  https://serwiswiatrowy.pl/pl/p/Podstawa-szyna-muchy-tunelowej-Anschutz-Match-54/2038


czytaj całość »
Stopka osady wiatrówki
Stopka osady wiatrówki

Stopka osady to element, który ma znaczący wpływ na komfort i powtarzalność strzelania.

Jej główne zadania to:

 • Poprawa stabilności - stopka osady zapewnia stabilne oparcie dla karabinu, co zapobiega jego przesuwaniu się podczas strzału. Dzięki temu strzelec może skupić się na oddaniu celnego strzału.
 • Powtarzalność składu – ergonomiczna stopka kolby pozwala ustawiać parametry według własnych preferencji. Rozstaw ramion stopki dopasowany do wielkości ramienia strzelca, kąt nachylenia listków odpowiednio „zamyka” stopkę na kurtce, kąt nachylenia stopki do ciała pozwala ustawić karabin we właściwym miejscu względem postawy zawodnika. Wszystkie te cechy umożliwiają powtarzalny skład strzelca. Stopka osady z regulacją pozwala dopasować osady do indywidualnych potrzeb.

Wybór odpowiedniej stopki zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji strzelca. Jeśli szukasz stopki, która zapewni Ci wygodę, stabilność i celność strzelania, to dobrym wyborem będzie stopka wykonana z aluminium. Jest ona wytrzymała i zapewnia szeroki zakres regulacji. Jeśli jednak dodatkowo zależy Ci na niewielkiej wadze i niewielkiej cenie, to dobrym wyborem będzie stopka wykonana z polimeru. Jest ona lżejsza od stopki aluminiowej, ale zapewnia równie szeroki zakres regulacji.

Koniec roku - czas zakupów
Hammerli AR20

Każdy moment jest dobry na zakupy, ale koniec roku szczególnie sprzyja wydatkowaniu pieniędzy, które jeszcze pozostają w budżecie klubu :) 
Zapraszamy na zakupy sprzętu strzeleckiego! Dostępne "od ręki" są ostatnie egzemplarze karabinów Hammerli AR20, spory zapas okularów strzeleckich Varga, śrutu RWS, Eley, tarcz Kruger i wiele innych akcesoriów strzeleckich. Pistolety Steyr EVO10 / LP2 będą dostępne jeszcze przed zamknięciem okresu obrachunkowego.
Przypominamy, że regularnie współpracujemy z jednostkami samorządowymi, realizujemy zlecenia publiczne oraz przetargi MON. 


czytaj całość »
Rękojeści Rink Formgriffe
Rękojeści Rink Formgriffe

Rękojeść jest jednym z najważniejszych elementów personalizacji pistoletu sportowego.

Pewny chwyt dłoni, odpowiedni jej kąt i układ palców na rękojeści mają ogromny wpływ na wyniki strzelca. Chwyty produkowane przez Rink Formgriffe spełniają najwyższe standardy jakości i estetyki, a mnogość parametrów pozwala jak najlepiej dopasować rękojeść do dłoni. 

Przy dobieraniu parametrów gripu dla indywidualnego strzelca należy przede wszystkim zwrócić uwagę na:

 • rozmiar (od XXL do XXS) mierzony szerokością dłoni w poprzek kości nasady palców.
 • odpowiednia strona chwytu dla osób prawo- lub leworęcznych
 • kształt dłoni złożonej na chwycie – wypukły lub płaski
 • kąt odchylenia rękojeści – 0° lub 7°
 • objętość rękojeści – standardowa lub pogrubiona dla „długich” dłoni

Jednak najbardziej pomocnym wskaźnikiem przy doborze rękojeści jest poprawne wykonanie obrysu dłoni i konsultacja indywidualnych parametrów z producentem.

Jako oficjalny dystrybutor marki służymy pomocą w całym procesie.

Anschutz 9003
anschutz 9003

Anschutz 9003

 Karabiny te najczęściej trafiają do serwisu z opisem "niepowtarzalne strzały". Bezpośrednim winowajcą jest wadliwy reduktor ciśnienia. Serwisujemy je z powodzeniem, często przebudowując reduktor celem zmniejszenia histerezy. Na pracę karabinu ma wpływ także jego stan wewnętrzny - zabrudzenia, stare smary, uszkodzone uszczelnienia czy sprężyny, które straciły pierwotne parametry. Poprawnie przeprowadzony serwis karabinu, właściwe smarowanie, regulacja absorbera i modyfikacje reduktora odwdzięczają się stabilną prędkością początkową i wysoką kulturą pracy systemu. czytaj całość »
Malowanie powłoką ceramiczną CERAKOTE
Malowanie powłoką ceramiczną CERAKOTE

Ceramiczna polimerowa powłoka ochronna znana pod nazwą CERAKOTE została opracowana w laboratoriach NIC Industries USA.

Charakteryzuje się maksymalną odpornością na ścieranie i korozję, wysokie temperatury, środki chemiczne. Jest powłoką o podwyższonej twardości, a co za tym idzie – trwałości. Powierzchnie pomalowane CERAKOTE zyskują długotrwały estetyczny wygląd, a szeroka gama kolorów pozwala dopasować efekt końcowy do własnego gustu. W ramach korzystania z naszego Serwisu klienci mogą poszerzyć zakres wykonywanej usługi...

czytaj całość »
Sebastian Pokorowski Mistrzem Polski KPN60 Wrocław 2023
pokorowski
We Wrocławiu w miniony weekend odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.
Mamy przyjemność poinformować, że Mistrzem Polski w konkurencji KPN60 został Sebastian Pokorowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz).  W konkurencji karabin pneumatyczny MIX z Weroniką Gentkowską (CWZS Zawisza Bydgoszcz) para stanęła na drugim stopniu podium.
Gratulujemy fantastycznej formy i życzymy dalszych sukcesów. Radość jest tym większa, że mogliśmy dołożyć do tego małą cegiełkę - karabin Walther LG400 świeżo po przeglądzie zerowym z drobnymi modyfikacjami :)

#WspieramyPolskieStrzelectwo
czytaj całość »
Marek Dobrowolski na MŚ w Peru
Marek Dobrowolski na MŚ w Peru
Gratulacje dla Marka Dobrowolskiego za bardzo dobre starty podczas Mistrzostw Świata w Peru!
Złoto w Drużynie w konkurencji R3 (karabin pneumatyczny leżąc) oraz wywalczony z drugiej pozycji finał w R7 (konkurencja 3x40), Nowy Rekord Polski 1163pkt i Quota Place na Paryż dla kraju.
"Jestem bardzo zadowolony. To moje pierwsze triumfy na zawodach tej rangi. Niezliczone godziny na strzelnicach, pokonywane kilometry i nieoceniona pomoc jaką dostałem to wszystko zaprocentowało wynikami."
Dziękujemy za zaufanie i stałą współpracę serwisową!
czytaj całość »
Promocja!
Promocja!
Już 25. września przypada Dzień Strzelca Sportowego w Polsce! 
Do skutecznego treningu strzeleckiego przydatne są tarcze, dlatego do każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie internetowym w dniach 23-25.09 dołączymy 15 sztuk tarcz gratis! 
 
 
Oferta ważna do wyczerpania zapasów, rodzaj tarcz dołączany jest losowo do zamówień wysyłanych na terenie Polski.
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl