Produkt dnia
  • Rink Formgriffe

Lenshood tubus Centra POL MEC Centra

mec-centra-optics-optyczne-akcesria-diopter-lenshood-lens-hood-tuba-przeciwsloneczna-pol-polaryzacyjny.png
  • nowość
Dostępność: Produkt dostępny
Wysyłka w: 21 dni roboczych
Cena: 489,00 zł

Cena regularna:

489.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MEC
Kod produktu: 5004078

Opis

Lenshood tubus Centra POL MEC Centra

Tubus przeciwsłoneczny zintegrowany z filtrem polaryzacyjnym to zaawansowane rozwiązanie, które skutecznie redukuje odblaski oraz efekt powidoku, często utożsamiany z mirażem termicznym. Zastosowanie filtra polaryzacyjnego znacząco poprawia jakość obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych, zapewniając strzelcowi lepszą widoczność i większy komfort podczas celowania.

Akcesorium o średnicy około 22 mm i długości około 45 mm zostało zaprojektowane tak, aby łączyć funkcję ochrony przed światłem rozproszonym z zaawansowaną korekcją optyczną.

Przedstawione zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy; rzeczywisty produkt może się różnić.

Jako produkt firm MEC Centra, model ten korzysta z ponad 50-letniego doświadczenia marki w tworzeniu profesjonalnych przyrządów celowniczych, gwarantując wysoką jakość wykonania i trwałość niezbędną w strzelectwie sportowym.

Czas realizacji zamówienia zależny jest od producenta i może różnić się od podanego. Część produktów dostępna jest "od ręki". W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy.

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl