• Rink Formgriffe
 • Autoryzowany Serwis Carl Walther
 • MEC POLSKA OFFICIAL PARTNER
 • Tomasz Bartnik Mistrz Świata
 • Agnieszka Mistrzyni Świata
 • Serwis PCP
 • Przetoczki

   

   

   

   

   

  ZESTAWY ŁADUJĄCE PCP MOD.SW
  Z DBAŁOŚCIĄ O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO 

 • Komis
BSA Scorpion - ułamana indeksacja magazynka
BSA Scorpion - ułamana indeksacja magazynka

Czasami, by przywrócić wiatrówkę do sprawności konieczne jest wykonanie niedostępnych elementów. W  przypadku tego BSA Scorpion jednym z uszkodzeń był pęknięty i zgubiony fragment blokady indeksacji magazynka. Odwzorowaliśmy go na podstawie gniazda i funkcjonalności elementu, wykonaliśmy go ze stali nierdzewnej. Kolejną kwestią był wykrzywiony dosyłacz śrutu, co zdarza się dość często w systemach BSA, najczęściej w BSA R10. W związku z tym wykonanie nowego dosyłacza z gotowych schematów nie przysporzyło najmniejszych problemów i było jedynie formalnością. Karabin przystrzelany, może wracać do domu.

czytaj całość »
SERWIS WIATROWY NA URLOPIE!
SERWIS WIATROWY NA URLOPIE!

W dniach 08-12 lipca Serwis Wiatrowy będzie nieczynny ze względu na okres urlopowy.
Zalecamy, by wstrzymać się z wysyłką paczek do dnia 15 lipca. 

Wracamy do Was pełni energii w poniedziałek 15.07.2024, zapraszamy!

czytaj całość »
Tomek Bartnik - powołanie do reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie 2024
Tomek Bartnik
To już oficjalnie... Tomek Bartnik będzie reprezentował Polskę podczas XXXIII Igrzysk Olimpijskich w Paryżu!
Współpraca z Tomkiem trwa już kilka lat i każda wizyta serwisowa jest jest burzą mózgów Tomka - świadomego strzelca sportowego, który wie czego chce oraz Dawida - doświadczonego technika, specjalisty branży strzeleckiej, który wie jak zrealizować te oczekiwania. W ten sposób powstają projekty idealnie dopasowane do oczekiwań Tomka - od akcesoriów strzeleckich począwszy, a skończywszy na indywidualnej konfiguracji systemów.
Możliwość startu podczas Igrzysk Olimpijskich to dla każdego sportowca szczególne wyzwanie i wyróżnienie, dlatego cieszymy się, że świetna forma strzelecka Tomka trwa i zaprowadziła go właśnie w to miejsce. Gratulujemy i trzymamy kciuki! 
czytaj całość »
Karabiny KPN - zapraszamy na zakupy
karabiny

Prócz sklepu internetowego zapraszamy na zakupy do siedziby firmy, gdzie obok serwisu prowadzimy salon sprzedaży. Karabiny i pistolety można wziąć w rękę, złożyć się do strzału, zweryfikować wagę i ergonomię. Dostępne od ręki są zarówno konstrukcje sportowe do konkurencji match (Walther LG400, Hammerli, FWB), HFT (Walther, Air Arms, Steyr), ale także szeroki asortyment wiatrówek rekreacyjnych. Specjaliści doradzą, podpowiedzą i pomogą dobrać akcesoria strzeleckie. Zapraszamy!

https://serwiswiatrowy.pl/pl/c/Wiatrowki/18

czytaj całość »

Polecane produkty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl